Narozeninové oslavy

Ve spolupráci s Kv stěna Karlovy Vary organizuje narozeninové oslavy plné her a lezení na umělé lezecké stěně. Jsme schopni zajistit i program venkovní s nízkými a vysokými lanovými překážkami, netradiční hry a program ve Vámi vybraných prostorách. Záleží jen na Vás a Vašich dětech, jakou máte představu.

Narozeninové oslavy KVstěna více zde.

Školní akce

Ve spolupráci s táborovou základnou Peira jsme schopni zajistit ubytování a program šitý na míru. Umíme se přizpůsobit každé konkrétní třídě dle věku i charakteru. Nabízíme aktivity, které posílí třídu jako tým a osvěží její klima nebo vytvořit partu z nově vznikajícího kolektivu. Umíme program přizpůsobit i problémovým skupinám. Pro kolektivy třídní, sportovní a jiné dětské skupiny zajistíme program různé délky, dle vašich požadavků.

Cena: od 250 Kč / 1 osoba na den ( organizace programu )

 

Firemní akce

Ve spolupráci s táborovou základnou Peira jsme schopni zajistit ubytování a program šitý na míru. Umíme se přizpůsobit každému kolektivu dle věku i charakteru. Nabízíme aktivity, které posílí skupinu jako tým a osvěží její klima nebo vytvořit partu z nově vznikajícího kolektivu. Umíme program přizpůsobit vašim požadavkům. Pro kolektivy pracovní, sportovní a jiné zajistíme program různé délky, dle vašich požadavků.

Cena: od 290 Kč / 1 osoba na den ( organizace programu )

 

Vodácké kurzy

Kurzy vodní turistiky pro různé pracovní kolektivy, dětské skupiny, třídy, rodiny. Jednodenní výlety i několikadenní akce. Na míru vašim požadavkům.

Cena: od 700 Kč / 1 osoba na den ( organizace, zapůjčení vybavení )

 

Kurzy lezení na umělé stěně

Přijďte si pod naším vedením vyzkoušet tento netradiční sport, vytvoříme kurz na míru vašim požadavkům. Pro skupiny i jednotlivce, děti i dospělé. Máme bohaté zkušenosti potvrzené akreditovaným kurzem absolvovaným všemi našimi instruktory.

Kurzy lezení na KVstěna více zde.